Blog

200 Ofis ile Türkiye Genelinde Araplara Gayrimenkul Danışmanlığı Hizmeti Verecek

Arap yatırımcıların tercih ettiği %100 yerli sermaye ile kurulan Realtor Gayrimenkul 2019'da şube sayısını 23'e, 2023'de ise şube sayısını 200'e çıkartmayı hedefliyor. 30 yaşında yabancı yatırımcılara öncülük eden Realtor in Turkey Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Ulaş ÖVENÇOĞLU; İşaret ettikleri yerden Arap yatırımcıların hız kesmeden ülkemize yatırım yapmaya devam ettiklerini belirtti. 

''Sektörün yenilikçi yüzü olma konusunda hızla İlerliyoruz'' 

Genel merkez ofisi aktif global danışmanlık hizmeti verip bu hizmeti franchise ofisleri ile buluşturan ilk ve tek firma olmalarının haklı gururunu yaşaddıklarını söyleyen genç girişimci Anıl Ulaş ÖVENÇOĞLU; 2018 yılında 5 ofis ile hizmet veriyoruz, 2019'da bu sayısı 23'e çıkartacağız. Realtor in Turkey 25 ülkeden yatırımcı ile franchise ofislerine direk yatırımcı yönlendirerek firma sistemini kazan-kazan üzerine oturtuyor. Realtor in Turkey franchise sistemizde franchise ofislerimize minumum maliyet ve maksimum karlılık sunuyoruz'' dedi. 

'' Hedefimiz Yıllık 2 Milyar $ Gayrimenkul Satışı '' 

Endüstri 4.0 dipten gelen dalga ile daha hızlı, daha esnek, daha verimli bir şirket profili çizeceklerini söyleyen genç iş insanı Anıl Ulaş ÖVENÇOĞLU; '' Türk inşaat şirketlerinin projelerini teslim ettiği kurumsal firmaların başında geliyoruz. Bizim için en önemli konu; Entegrasyon ve reel time data mühendisliği ile gayrimenkul sektöründe gerçek anlamda inovasyon gerçekleştirmek. 2023 yılına kadar hedefimiz 200 ofis ile 40 ülkeden yatırımcılara gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermek ve yıllık 2 Milyar $ gayrimenkul satışına aracılık etmek'' dedi. 

Kurucumuz Anıl Ulaş Övençoğlu'nun Sabah Gazetesi Röportajı

Yabancı yatırımcıların tercih ettiği %100 milli sermaye olan Realtor Gayrimenkul A.Ş Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Ulaş Övençoğlu ; Kısa vadede 2019'da hedeflerinin şube sayını 23'e çıkartmayı hedeflediklerini söyledi. 

Genel merkez ofisinde aktfi global danışmanlık hizmeti veren ve bu hizmeti franhcise sistemi ile birleştiren ilk ve tek yerli firma olmanın haklı gururunu yaşadıkları belirtti. 

Realtor in Turkey markası ; başta Orta doğu,Rusya ve Kuzey Avrupa pazarı olmak üzere; toplamda 25 ülke'den yatırımcılara satış ve yatırım desteği sağlayan ve hızla büyüyen bir aile. 2018 yılı itibari ile 4 ofis olarak hizmet vermekte olup 2019'da ofis sayısını 23'e yatırım desteği sağladığı ülke sayısını da 40'a çıkartmayı planladıklarını belirterek sözlerine devam Anıl Övençoğlu marka prolerinde yurt dışı satış danışmanlığı yapan firmamız Türk inşaat şirketlerinin projelerini teslim ettiği kurumsal firmaların başında geldiklerini söyledi. 

25 Ülkeden Yatırımcı  ; Kazan -Kazan sistemi üzerine kurulan Realtor in Turkey franchise sistemimizde franchise ofislerimize minumum maliyet ve maksimum karlılık sunuyoruz. Gelişmiş network ağı ile 25 ülkeden yatırımcıları franchise ofisleri paylaşan firmamız franchise ofislerimizinde birer global ofis haline dönüşmesini sağlıyoruz. 

Son olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Anıl ÖVENÇOĞLU; Uzun vadede 2023'de hedeflerinin  200 ofis ve yıllık 2 milyar $'lık gayrimenkul satışına aracılık etmek olduğunuı söyledi. 

Realtor Gayrimenkul Blog

Relator Gayrimenkul olarak siz değerli müşterilerimize geniş bir hizmet kataloğu oluşturduk. Bizden alabileceğiniz hizmetlerin tamamını web sitemiz üzerinden inceleyebilip aynı zamanda bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Yurt dışında olup da Türkiye’de yatırım yapmayı ev almayı düşünen girişimcilerimiz için en uygun fırsatları sunuyoruz. Alıcıyla satıcıyı bir araya getirerek orta yolu buluyor ve sizlere de yatırım yapma veya satış yapma olanağı sunuyoruz. Firmamız sayesinde hem yatırım yaparak kazanmak hem de bir ev sahibi olmak gerçekten çok kolay. Türkiye’nin farklı lokasyonlarında yüzlerce yatırım fırsatıyla sizlere geniş seçenekler oluşturan firmamız birçok farklı lokasyonda sizlere yatırım yapma ve ev satın alma imkanı sunmaktadır.

Gayrimenkullerimize göz atmak istediğiniz zaman dilediğiniz gibi web sitemizi ziyaret edebileceğinizi unutmayınız. Realtor Gayrimenkul blog yazıları için de yine web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlerin doyurucu bilgi alması ve bu fırsatlara göz atması artık çok kolaydır. Realtor gayrimenkul olarak iletişim adreslerimizden bize ulaşabileceğinizi unutmayınız. Dilerseniz firmamıza iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Bu sayede firmamız sizlere geri dönüş sağlayarak sizlere detaylı bilgiler sunabilir. Real Gayrimenkul olarak sizlere geniş bir hizmet kataloğu oluşturmaktan son derece memnunuz.

Realtor in Turkey Merhaba

Realtor Gayrimenkul olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi çeşitli blog yazıları ile de duyurduk. Blog yazıları üzerinden sizlere hizmetlerimiz hakkında güzel yazılar oluşturduk. Realtor Gayrimenkul olarak siz değerli müşterilerimiz için geniş hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Web sitemiz üzerinden hizmetlerimiz hakkında geniş bilgilere sahip olabilir ve hizmetlerimizden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Hem ilana satış koymak hem de yatırım fırsatlarına göz atmak için Realtor Gayrimenkul Blog yazılarına da göz atabilirsiniz. Firmamızın siz değerli girişimcilere sunduğu fırsatlar gerçekten oldukça ilgi çekiyor. Yurt dışında olan girişimcilerimize hem ev sahibi olma hem de yatırım yapma adına Türkiye’nin farklı lokasyonlardaki yatırım fırsatlarını sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için geniş bir hizmet kataloğu oluşturduk ve blog yazıları ile sitlere hizmetlerimizden bahsettik. Çeşitli makaleler ve bilgilendirici yazılarla hizmetlerimiz hakkında her detayı sizlere sunduk. Siz de web sitemizi ziyaret ederek bu fırsatları görebilir ve en azından firmamızı daha yakından tanıyabilirsiniz.